I klasių mokinių popietė ,,Kartu šilčiau“

Kaip ir kiekvienais metais, spalio paskutinę savaitę I klasių mokiniai susirinko į tradicija tapusią popietę „Kartu šilčiau“. Aktų salėje prieš prasidedant renginiui vyravo nerimo, nekantrumo ir kartu džiaugsmo nuotaika, kuri, kaip ir  šių metų tema ,,Juoda balta“, atspindėjo, jog visur, taip pat ir  gimnazijoje, sunkumus keičia džiugus bendrystės jausmas.
Nerimas  pamažu išsisklaidė, padainavus IV kl. mokinei Kamilei, sveikinimo žodį tarus gimnazijos direktorei A.Vaičiulienei. Klasių pasirodymus keitė Šaulių, Jaunųjų policijos rėmėjų atstovų prisistatymai, nuotaikingas folklorinio ansamblio „Klevelis“ bei  mokytojos R. Slankauskienės vadovaujamo kanklių ansamblio pasirodymai. O klasių mentoriai turėjo progą pasakyti po unikalų, išradingą palinkėjimą savo auklėtiniams.
Renginio pabaigoje visi dalyviai kartu sudainavo karaoke, o įžvalgios komisijos įvertinimus paskelbė ir kiekvieną klasę padėkomis bei prizais apdovanojo direktorė Audronė Vaičiulienė.
Tikimės, jog šis renginys padėjo pirmokams susidraugauti, pažinti vieniems kitus, suartėti klasėms kaip kolektyvams ir pasijausti tikrais gimnazijos bendruomenės nariais.
Renginį organizavo socialinė pedagogė Dalia, vedė III klasės mokinės  Dovilė ir Klaudija.