1,2 % parama gimnazijai

NUOTOLINIS MOKYMASKviečiame paremti Marijampolės Sūduvos gimnaziją – juk tai nieko nekainuoja. Mes kartu galėsime įgyvendinti dar daugiau naujų idėjų mūsų vaikams!

Nuoširdžiai dėkoju mokinių tėvams, gimnazijos darbuotojams ir visiems, kurie pervedė dalį savo gyventojų pajamų mokesčio Sūduvos gimnazijai. 2023 m. gimnazija gavo 1992,31 Eur paramos. Šie pinigai sudarė galimybę gimnazijoje atnaujinti 2 vaizdo stebėjimo kameras (3113 eurų), kurios tarnauja kaip patikima prevencinė priemonė.Maloniai prašome Jūsų ir šįmet paremti Sūduvos gimnaziją. Skirdami paramą, Jūs prisidėtumėte prie gimnazijos materialinės bazės turtinimo. Jūsų padedami galime kurti patrauklias aplinkas gimnazijoje.
Su dideliu dėkingumu.

Gimnazijos direktorė Audronė Vaičiulienė

Kaip skirti 1,2 % Sūduvos gimnazijai?

1. Per elektroninę bankininkystę ar VMI priemonėmis prisijunkite prie  Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) arba adresu http://deklaravimas.vmi.lt/.
  2. Skyriuje „Deklaravimas“ kairiajame vertikaliame meniu parinkite „Pildyti formą“.
  3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  4. Spauskite formą elektroniniam pildymui (gaublys).
  5. Pildykite formą vedlio principu:
    • Gavėjas – Marijampolės Sūduvos gimnazija arba 300594972;
    • Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2;
    • Mokestinis laikotarpis – 2023 (vėliausiai iki 2025 m.);
    • Paskirtis – Parama gimnazijai.
  6. Spauskite „Išsaugoti“. Patvirtinkite, kad duomenys teisingi, spauskite „Formuoti prašymą“ ir „Pateikti“.