PAREIGYBIŲ, DĖL KURIŲ TEIKIAMAS PRAŠYMAS LIETUVOS RESPUBLIKOS SPECIALIŲJŲ TYRIMŲ TARNYBAI PATEIKTI INFORMACIJĄ APIE ASMENIS, SIEKIANČIUS EITI ARBA EINANČIUS PAREIGAS, SĄRAŠAS

Korupcijos prevencijos renginiai 2023 m.

Integruotas pilietiškumo pagrindų ir geografijos projektas „Sakyk Ne korupcijai“ I–II kl. mokiniams, skirtas antikorupcijos dienai paminėti.

2023-12-04–2023-12-08

306, 328 kab.

G. Spūdienė

D. Balkauskienė

Renginiai tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

2023-12-08

G. Spūdienė

Socialinių mokslų metodinė grupė

TUC

Organizuotas rašinio konkursas anglų kalba „KITOKS Žvilgsnis“, kuriame buvo „pažvelgdama KITAIP“ į šiuolaikines pasaulio problemas. Konkurso tema – atspirties taškas apmąstymams apie vertybes, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusias su šiuolaikinį žmogų kamuojančiomis problemomis.

2023gegužė

Anglų kalbos mokytoja I.Jurčikonytė - Kaminskienė

Korupcijos prevencija

Kontaktai,kuriais galima pranešti apie korupcinio pobūdžio veikas

Mob.: 652 89 364

Gimnazijos vadovų viešųjų ir privačių interesų deklaracijos:

• KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA
  • KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO PLANAS

RENGINIAI, SKIRTI TARPTAUTINEI ANTIKORUPCIJOS DIENAI PAMINĖTI 2022 m.

Pateikiame Marijampolės Sūduvos gimnazijos planuojamų renginių, skirtų Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti, planą:

Eil. nr.

Renginio pavadinimas

Renginio data, laikas, vieta

Dalyviai

1.

Akcija "Korupcijai- ne" (mokiniai vykdys apklausas, pristatys jų rezultatus ir pieš plakatus).

2022-12-08 ir12-09

230 kab.

IKTU, IID ir IIG klasių mokiniai

2.

Akcija „Gimnaziste, būk kietas, neduok nusirašyti!“ (dalis mokinių  kurs trumpametražius filmukus, apie nusirašinėjimo mąstą gimnazijoje, jo priežastis bei daromą  žalą. Kita dalis mokinių  pieš karikatūras, skirtas antikorupcijos dienai paminėti.

2022-12-07 – 09

Gimnazijos erdvės