Mobilioji bioklasė

Spalio 27dieną Sūduvos gimnazijoje apsilankė mobilioji bioklasė. Jos tikslas - populiarinti mokslą tarp jaunimo, plėsti moksleivių akiratį ir skatinti rinktis gyvybės mokslų studijas. I-IV klasių mokiniai turėjo galimybę dirbti su tikra mokslininkų įranga (Thermo Fisher scientific), pamatyti, kaip atrodo DNR, bei susipažinti su naujausiomis biomokslų galimybėmis. Mokiniai išbandė tikrus mokslinius prietaisus, išmoko dirbti su mokslininkų naudojamomis automatinėmis pipetėmis, nesinaudodami mikroskopu matė DNR, atliko eksperimentus grupėse ir individualiai, pritaikė PGR (polimerazės grandininė reakcija) metodą ir atliko DNR elektroforezės eksperimentą.
Dėkojame bioklasės komandai ir mokytojai Ritai Kazlauskienei už iniciatyvą suteikiant mokiniams galimybę gilinti žinias bei tobulėti!