Sveikiname dailės olimpiados nugalėtojas!

Vasario 27 dieną vyko dailės olimpiados Marijampolės savivaldybės etapas, kur mokiniai atliko kūrybines užduotis, taip pat pateikė namų darbus.
Olimpiadoje sėkmingai dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės. III S mokinė Liepa Venckevičiūtė užėmė I vietą, o I S mokinė Ema Mickutė – II vietą. Sveikiname nugalėtojas! Mokinių dailės mokytoja Loreta Žaliauskienė.

Kviečiame!

Peach and White and Black Photo Simple Fashion Flyer 1

INFORMACIJA DĖL SKAITMENINIŲ BRANDOS ATESTATŲ

Brandos atestatai nuo 2023-05-01 yra skaitmeniniai. Tapatybės atpažinimo priemonėmis prisijungę prie Diplomų, atestatų ir kvalifikacijos pažymėjimų registro (DAKPR) www.dakpr.smm.lt → Skaitmeninių pažymėjimų paieška → Elektroniniai valdžios vartai, galite peržiūrėti sudarytą ir įregistruotą (išduotą) atestatą, jį atsisiųsti ir (ar) atsispausdinti popieriuje.

Kviečiame!

dalinkimes gerumu 2

Išbandyk SAVANORYSTĘ Sūduvos gimnazijoje!

Savanorystė

Detalesnę informaciją apie veiklas gimnazijoje jums suteiks mokytojos: Inga Jurčikonytė-Kaminskienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir Jūratė Vosylienė, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svečiai gimnazijoje

DSC 2630

Spalio 21 dieną gimnazijoje lankėsi Amerikos pagalbos Lietuvos vaikams fondo "Saulutė" vadovė p. Daina Siliūnas. Šis fondas nuo 1993 m. rūpinasi sergančiais ir negalią turinčiais vaikais Lietuvoje. Vizito mūsų gimnazijoje tikslas- padėti įrengti modernią edukacinę erdvę įvairių poreikių turintiems vaikams, kurioje jie galėtų tyliai ruošti pamokas, nusiraminti arba išlieti emocijas, bendrauti.

DSC 2631

Sveikiname!

SVEIKI, ATVYKĘ MOKYTIS Į SŪDUVOS GIMNAZIJĄ!

Skelbiame I klasių sąrašus bei naujai atvykusių mokinių paskyrimą į klases.

Informuojame, kad:
  • 09-01 (ketvirtadienį) 10.00 val. gimnazijos kieme vyks Mokslo ir žinių dienos šventė.
  • 09-02 (penktadienį) 8.00-12.00 val. visi šurmuliuosime netradicinio ugdymo veiklose (vadovėlių neštis nereikės). Apie tai sužinosite iš klasės auklėtojo.

Lauksime Jūsų su gera nuotaika ir pasiryžusių atkakliai, sistemingai mokytis!

Gimnazijos administracija