Rimantas Juknevičius

conradRimantas Juknevičius gimė 1966 metų rugpjūčio 9 dieną Marijampolėje. Mokėsi 6 - ojoje vidurinėje mokykloje, kurią baigė 1984 m. Atitarnavęs armijoje, įstojo į Kauno technologijos universitetą. 1991 m. sausio 13 dieną Rimantas dalyvavo ginant Vilniaus televizijos bokštą. Pakirstas klastingos priešo kulkos, sunkiai sužalotas mirė Vilniaus ligoninėje. Jam buvo vos 24 - eri.
Rimantas Juknevičius po mirties apdovanotas I - ojo laipsnio Vyčio kryžiaus ordinu. 2000 m. už paaukotą gyvenimą vardan Lietuvos laisvės R. Juknevičiui suteiktas Marijampolės garbės piliečio vardas.
R. Juknevičiaus vardu pavadinta gatvė, kurioje yra Sūduvos vidurinė mokykla. Rimantas Juknevičius buvo Sūduvos vidurinės mokyklos mokinys: tose pačiose klasėse dalyvavo pamokose, vaikščiojo tais pačiais mokyklos koridoriais... Pasak draugų, jis buvo pareigingas, visada stengėsi gerai ir laiku atlikti jam pavestas užduotis, aktyviai dalyvavo mokyklos ir užklasinėje veikloje.
Jauna širdis nustojo plakti, liko nebaigti darbai, neišsipildžiusios svajonės.