Rugsėjo 26-ąją paminėjome Europos kalbų dieną

Gimnazija buvo išpuošta įžymių žmonių įvairių  kalbų mintimis, šalių vėliavėlėmis vestibiulyje ir valgykloje. Per pertraukas skambėjo dainos įvairiomis Europos kalbomis.
Trečią pamoką mokytojai savo dėstomą dalyką pradėjo tokia užsienio kalba, kurią gerai moka (pasisveikino, pasakė, kad šiandien yra Europos kalbų diena).
Po 3 pamokų - ,,Saldžioji pertrauka“  mokytojų kambaryje.  Kiekvienos kalbos metodinė grupė pasirūpino skanėstais, arbata ir kava pagal tos šalies tradicijas. Vestibiulyje tuo metu mokiniai varžėsi prie  ,,Portretų galerijos“. Buvo eksponuojama 10 žymių žmonių be pavardžių, tik  nurodyta gyvenimo metai ir 3 faktai apie jų nuopelnus šaliai arba pasauliui. Mokiniai, atpažinę bent 5 žmones, buvo apdovanoti saldžiais prizais – mokinių keptais keksiukais.
12.00 – 12.45 val. aktų salėje vyko Kahoot varžytuvės tarp miesto gimnazijų komandų.
Klasės valandėlės metu aktų salėje I gimnazijų klasių mokinių komandos dalyvavo protmūšyje.
Taigi veiklų įvairovės Europos kalbų dienai paminėti tikrai netrūko.

Mokytoja Jūratė Vosylienė