Multifunkcinis centras - skaitykla tuoj atvers duris

Šiandien Sūduvos gimnazijoje lankėsi  svečių delegacija: JAV „Saulutės“ įgaliotas atstovas Artūras Žilys, du LR Seimo nariai – Andrius Vyšniauskas ir Dalia Asanavičiūtė, du Marijampolės savivaldybės atstovai - Agnė Pavelčikienė, vicemerė, bei Nerijus Mašalaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas. Svečiai apžiūrėjo gimnazijoje rengiamą multifunkcinį centrą – skaityklą, buvo aptarta jo optimalaus panaudojimo galimybės, pristyta gimnazijos vystymo strategija, kaip ateityje gimnazijos erdves bus pritaikytos įvairių poreikių mokiniams, kaip bus šalinamos fizinės kliūtys mokiniams su fizine negalia.  Svečiai liko patenkinti tuo, kas jau įrengta, suremontuota, kaip ši skaityklos erdvė atgijo ir tapo patraukli ne tik mokiniams, bet ir mokytojams.

Gerb. Artūras Žilys pristatė JAV „Saulutės“ gražių darbų kelią Lietuvai ir jos vaikams, kaip jau dešimtyje Lietuvos mokyklų „Saulutės“ paramos fondo dėka sukurtos jaukios ir funkcionalios erdvės specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams.

Svečiams ir savivaldybei ačiū už gražų bendradarbiavimą ir gimnazijos idėjų įgyvendinimą.