Integruota lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos, anglų kalbos pamoka ,,Gamtos jėgos - kovoti ar susitaikyti?"

Balandžio 11 d. I d klasėje vyko integruotos lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos, anglų kalbos pamokos „Gamtos jėgos – kovoti ar pasiduoti?“ (mokytojos K. Rudzevičienė, R. Buividavičienė, G. Baltrūnienė).  Tai pamokų ciklo dalis, kai gimnazistai į klimato kaitos problemas galėjo pažvelgti kitu rakursu – interpretavo ir pristatė karikatūras, vaizduojančias milžinišku mastu besikeičiančią gamtą, siedami su savo patirtimi bei kultūriniu kontekstu ieškojo atsakymo į klausimą, ar žmogus su gamtos jėgomis turėtų kovoti, o gal susitaikyti, bei anglų kalba siūlė sprendimo būdus. Džiugu, kad mokiniams tokios veiklos padeda ugdytis įvairias kompetencijas tuo pačiu metu, o mokytojoms bendradarbiavimo patirtis leidžia tobulėti, kitaip perteikti savo dėstomo dalyko turinį.