Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

logo 300x74

nerukysiu logo

20201017 144508

Spalio 16 dieną Maironio lietuvių literatūros muziejaus rengiamas tradicinis Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos abiturientė Greta Svirupskytė (mokytoja K. Rudzevičienė), tapo ir lietuvių kalbos savaitės gimnazijoje pradžia. Mokinė kartu su 50 kitų Lietuvos moksleivių skaitė savo pasirinktus kūrinius komisijai (Greta pasirinko skaityti P. Širvio eilėraštį „Nuodėmė – ne dėmė” bei Anos Frank „Dienoraščio” ištrauką) , o žiūrovai, renginio svečiai, galėjo stebėti pasirodymų transliaciją atskirai nuo dalyvių. Visada įdomu dalyvauti renginiuose už gimnazijos ribų, nes tai galimybė praplėsti akiratį, pasimatuoti savo ūgtį, pademonstruoti savo gebėjimus bei pasisemti patirties.

20201017 134230

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.