Praktinio verslumo ugdymo programos „accelerator_x“ mokinių jaunųjų bendrovių eXpo.

Balandžio 29 dieną prekybos centre Maxima XXX vyko  Lietuvos junior achievement inicijuota,  Marijampolės jaunųjų verslininkų klubo suorganizuota atvira praktinio verslumo ugdymo programos „accelerator_x“ mokinių jaunųjų bendrovių eXpo.  Joje dalyvavo  9 gimnazijos  jaunosios bendrovės tarp 30 kitų jaunųjų bendrovių.   eXpo metu  jaunųjų bendrovių atstovai visiems pristatė mokykloje vystomas verslo idėjas, siūlė įsigyti gaminių.
Sveikiname visas jaunąsias bendroves, laimėjusias nominacijas:
VšĮ „Versli Lietuva“ bendradarbystės centro „Spiečius“ įsteigtą nominaciją  Startuoliškiausia jaunoji bendrovė laimėjo JB Albus, kurią įkūrė Kamilė Kirvaitytė ir Monika Potockaitė, IIIF klasės mokinės, sukūrusios tinklalapį asmenims, turintiems emocinių problemų.
  Marijampolės Rotary klubo įsteigtą nominaciją Socialiai atsakinga jaunoji bendrovė laimėjo  JB Handle, įkurta Kamilės Ramaškaitės ir Miglės Vilbikaitės,  IIC klasės mokinių. Ši JB gamina pirkinių krepšių rankenėles.
VŠĮ „Lispa“ įsteigtą nominaciją Geriausias jaunosios bendrovės marketingo sprendimas laimėjo JB 4 žvakės. Šią JB, gaminančią įvairių formų ir kvapų žvakes, sudaro  Aistė Jašinskaitė, Noya Daugėlaitė, Gabija Juodišiūtė, Austėja Merkevičiūtė, IIG klasės mokinės.
II vietą laimėjo JB Auramsu Raminta Mikalauskaitė, IIG klsės mokinė. Raminta  iš atšvaitinių medžiagų gamina pakabukus rankinėms.