Nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“ – Sūduva tarp geriausių

Sūduvos gimnazijos istorijos mokytojas Saulius Pituška sutelkė mokinių komandą dalyvauti nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“ su šūkiu „Pažink laisvę!” Konkursą organizavo profesionali jungtinė komanda iš Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos bei Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto atstovų. Tai nacionalinis moksleivių konkursas, kvietęs netradiciškai bei kūrybiškai pažinti savo krašto Laisvės istoriją bei derinant tiriamuosius bei kūrybinius įgūdžius pažinti sudėtingus, bet kartu nepaprastai įdomius ir įkvėpiančius, Lietuvos Laisvės kovų įvykius, asmenybes ar jų įamžinimo būdus.
Kūrybinės – tiriamosios užduoties įgyvendinimo principai rėmėsi paprasta „formule“ – surask – pažink – atskleisk – papasakok!
Dėmesio!  Pirmojo konkurso etapo nugalėtojai!

Į TOP10 pateko:
  1. Alytaus Putinų gimnazija
  2. Ignalinos r. Vidiškių gimnazija
  3. Marijampolės Sūduvos gimnazija – VALIO!!!
  4. Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla
  5. Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija