Marijampolės savivaldybės Jaunųjų filologų konkurso rezultatai

2023 m. sausio 20 dieną įvyko 55- ojo jaunųjų filologų konkurso Marijampolės savivaldybės etapas. Mūsų gimnazijos mokiniai įrodė savo kūrybiškumą. Rezultatai nudžiugino.
I -oji vieta
Kamilė Švedaitė, III S kl. (poezijos sekcija). Mokytoja L. Kraukšlienė;
Tomas Blažiulionis, III G kl. (vertimų sekcija). Mokytojos V. Gurevičienė ir I. Jurčikonytė-Kaminskienė;
Rūta Marazaitė, III G kl. (vertimų sekcija). Mokytojos V. Gurevičienė ir N. Grinytė.
 II -oji vieta
Austėja Naujokaitė, IV A kl.(vertimų sekcija). Mokytojos Dž. Gaižauskienė ir I. Jurčikonytė-Kaminskienė;
Rugilė Kralikaitė, IV F kl. (prozos sekcija). Mokytoja V. Zabilevičienė;
Jovilė Bielevičiūtė, II A kl. (poezijos sekcija).  Mokytoja K. Rudzevičienė.
III -oji vieta
Gerda Preišogolavičiūtė,  I KTU kl. (vertimų sekcija). Mokytojos V. Gurevičienė ir L. Katkevičienė.
Į šalies etapą išsiųsti Kamilės Švedaitės, Tomo Blažiulionio, Rūtos Marazaitės ir Austėjos Naujokaitės darbai.
Sveikiname nugalėtojus.
                                            Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Kraukšlienė