Iššūkis priimtas!

foto 1foto 2

Aštuoni gimnazijos mokiniai:  (Andrėja Koreniukaitė (IB klasė), Denisas Kaminskas  (IB klasė), Evita Juodviršytė (IB klasė), Karilė Uzdilaitė (IB klasė), Titas Raižys (IB klasė), Jovita Bielevičiūtė (IIA klasė), Katrina Labanauskaitė (IIA klasė), Skaitė Kazinevičūtė (IIA klasė), priėmė iššūkį ir dalyvavo internetiniame žinių konkurse „Teeneagle Online.“  Konkursas "Teeneagle Online" - tai pirmasis žingsnis įdomioje kelionėje, kuria siekiama įkvėpti jaunų žmonių intelektinį smalsumą visame pasaulyje! Konkurse dalyvavo mokiniai iš daugiau nei 50 šalių. Perskaitę rekomenduojamą knygą bei peržiūrėję filmą, konkurso dalyviai internetiniame tinklalapyje atliko testą. Džiugu, jog mokiniai ne tik susidomėjo pačiu konkursu bei motyvuotai jam ruošėsi ir atsakingai dalyvavo, bet įsigilino ir į konkurso misiją, kuri skatinto globaliai įveikti anglų kalbos iššūkius, puoselėjo pasaulio piliečio tapatumo bei integracijos jausmus, universalų mąstymą, kūrė draugiškus tarptautinius santykius. Ir besiruošdami konkursui, ir jame dalyvaudami visi suvokė, jog jie ir yra ta karta, kuri gali kurti saugesnį ir taikesnį pasaulį.
Anglų kalbos mokytoja Inga Jurčikonytė – Kaminskienė