Globaliame pasaulyje prabilome savo balsu

image1
Mūsų gimnazijos mokiniai – Titas Raižys (IB klasė), Andrėja Koreniukaitė (IB klasė) ir Rūta Marazaitė (IIIG klasė) vasario mėn. 8 d. dalyvavo Lietuvos respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 9–12 (gimnazijų I–IV) klasių mokinių tarptautinėje konferencijoje – edukacinėje pamokoje GLOBALIAME PASAULYJE KALBĖTI SAVO BALSU. Pristatydami savo pranešimus anglų kalba, mokiniai analizavo, aktualizavo, aptarė įvairių laikotarpių literatūrą, inovatyviai pažvelgė į lietuvio tautinio identiteto virsmą globaliame pasaulyje, ugdė viešojo kalbėjimo gebėjimus, tobulino komunikacines ir kultūrines kompetencijas, reiškė savo nuomonę taisyklinga ir stilinga kalba. Be abejo, svarbiausia yra įgyta patirtis ir galimybė kalbėti globaliai anglų kalba bei būti išgirstam.
Anglų kalbos mokytoja Inga Jurčikonytė – Kaminskienė