Dailyraščio, skirto Kalbos savaitei, rezultatai

„Dailiai parašėme tekstus apie kalbą, todėl dabar galime pasidžiaugti. Paganykime akis ir išrinkime gražiausią.“ Džiugu, kad šis raginimas pasiekė jus – balsavo 247 gimnazijos bendruomenės nariai. Užduotis nelengva, nes pristatėme 58 darbus (51 mokinio ir 7 mokytojų). Nors darbų buvo nemažai, bet išrinkti gražiausius pavyko – skoniai sutapo.
Gražiausiu  pripažinome mokytojos Kristinos Rudzevičienės dailyraštį (44 balsai).
paveikslas
31 balsavo už Milanos Palionytės (IV C kl.) dailyraštį;
20 - už Robertos Kiršaitės (III A kl.);
15 - už Ievos Janušauskaitės (IV D kl.);
12 - už Gabijos Raulušaitytės (II A kl.) dailyraštį.
Sveikiname nugalėtojas.
Dėkojame moksleiviams už aktyvų dalyvavimą konkurse, dėkojame matematikos mokytojoms Aušrai ir  Neringai, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms už idėjos palaikymą ir puikius darbus.
                                                                                                       Laimutė Kraukšlienė