Respublikinio internetinio projekto ,,Let‘s Create a Story“ finalas

photo 05 16Mūsų gimnazijos komanda treti metai dalyvauja nacionaliniame internetiniame pasakojimo kūrimo projekte ,,Let‘s Create a Story“. Į šią veiklą noriai įsijungė IA klasės mokiniai: Skaistė Kazinevičiūtė, Matas Blažiulionis, Gustas Grinevičius, Darija Gražulytė ir IIG klasės mokinys Tomas Blažiulionis.
Projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis bei plėtoti skaitmeninę kompetenciją. Darbo grupė, sudaryta iš 4 mokinių komandų, kūrė vieną pasakojimą. Skirtingų mokyklų mokiniai turėjo parašyti kuriamos istorijos dalį, ją iliustruoti, po to siųsti koordinuojančiai mokyklai. Mūsų komandai teko sukurti istorijos vidurinę dalį. Iliustracijas piešė Skaistė Kazinevičiūtė.
Projektinius susitikimus pradėjome gruodžio mėnesį. Susirinkusi motyvuota ir iniciatyvi komanda pirmiausiai susipažino su užduotimi, diskutavo, juokavo, apie ką  būtų galima rašyti, koks galėtų būti jau mums atsiųstos pasakojimo dalies tęsinys. Vėliau savo jau sukurtus darbus nusiuntėme projektą inicijavusiai Tauragės Žalgirių gimnazijai. Mokytoja Inga Jurčikonytė-Kaminskienė buvo atsakinga už veiklos koordinavimą ir teksto redagavimą.
 Taigi, internetinis projektas ,,Let‘s Create a Story“ yra puikus kompetencijomis grįsto ugdymo pavyzdys, kuris  ne tik gilina anglų kalbos žinias, bet ir skatina  kūrybiškumą bei originalumą.
Iliustruotą knygą galima rasti paspaudus šią nuorodą: https://viewer.joomag.com/-/0039329001648647170?short&
Mūsų komandos pasakojimas: 56-65 psl.
Malonaus skaitymo!
Anglų kalbos mokytoja