Viešnagė darželyje

Vasario 23 dieną  Marijampolės Sūduvos gimnazijos IS klasės mokiniai lankėsi vaikų lopšelyje– darželyje “Rūta”. Čia gimnazistams buvo organizuota karjeros diena – „ Aš esu 100 % mokytojas“. Darželyje buvome draugiškai sutikti, o administracijos darbuotojos pažadėjo įdomią ir įsimintiną viešnagę.  Buvome įsitikinę, kad bent keletą valandų galėsime pasijusti darželinukais, prisiminsime vaikystę, puikiai praleisime laiką ir detaliau susipažinsime su ikimokyklinio ugdymo mokytojo darbu.
Darželio auklėtojos linksmai ir išradingai pristatė šiuolaikines, inovatyvias ugdymo priemones, edukacines erdves, vaikų tyrinėjimų laboratorijas. Daug buvo šurmulio, nuostabos ir susikaupimo atliekant praktines užduotis, žaidžiant lavinančius žaidimus, kuriant statinius iš „Lego“ kaladėlių. Laikas tikrai neprailgo, nes veiklos išradingai paruoštos, įdomiai pateiktos ir žadinančios smalsumą.
Žaidėme, kūrėme ir stebėjome aplinką, nes šiuolaikiniame darželyje ne kasdien tenka apsilankyti. Pasikalbėjome, kas labiausiai patiko, kuo patraukli ikimokyklinio ugdymo mokytojo profesija, kas labiausiai sudomino. Lopšelio – darželio direktorė maloniai kvietė dar sugrįžti. Mes pažadėjome, jog būtinai tai padarysime. Padėkoję už puikias emocijas, išgužėjome namo, o mintyse jau dėliojamės naujų susitikimų scenarijus.
                                                                  IS klasės mokinė Eva Stravinskaitė