Projektas "PATS SAU GIDAS"

Nuotolinis mokymasis - ne kliūtis ugdyti kūrybiškumą, integruojant socialinių mokslų žinias. Tai įrodė gimnazijos I-IV klasių mokiniai, aktyviai dalyvavę projekte "PATS SAU GIDAS", skirtame Tarptautinei turizmo dienai. Mokiniai pakvietė į kelionę, kurioje, rodydami skaidres bei filmuotą medžiagą,  pasakojo apie savo gatvę, kaimą, patirtas keliones, gyvenamosios vietos pastatų  architektūrą, paminklus, piliakalnius, taip pat kvietė pakeliauti laiku į savo šeimos praeitį. Projekte dalyvavo ir Sūduvos gimnazijos savanoriai Ekaterina ir Rodrigo, jų susitikimas su IS klasės mokiniais vyko anglų kalba. Keletą mokinių darbų kviečiame pamatyti ir virtualiai pakeliauti ten, kur dar niekada nebuvote nuvykę.