Popietei „Kartu šilčiau“ prašurmuliavus

Šiandien, gražią spalio 27-osios popietę, I klasės mokiniai sugužėjo į aktų salę, į tradicinę pirmokų popietę „Kartu šilčiau“, organizuojamą gimnazijos socialinės pedagogės Dalios Lodienės. Mokinius pasveikino gimnazijos direktorė Audronė Vaičiulienė.
Visą mėnesį pirmokai, išsitraukę burtų keliu muzikos kūrinius,  ruošė pasirodymus tema „90-ieji“. Jų pasirodymai išties buvo linksmi, įdomūs, smagūs.
Popietės metu gimnazijos mokiniai pristatė Šaulių, Jaunųjų policijos rėmėjų veiklas, mokytoja Vaida Pitųškienė papasakojo apie Tolerancijos ugdymo centro veiklą.
Gerą nuotaiką dovanojo trečiokė Kamilė, mokytojos Rasos Slankauskienės vadovaujami kanklininkai bei mokytojos Danutės Klevienės ypatingas etnografinis ansamblis „Klevelis“.
Popietė suartino klasės draugus, paskatino ir dirbti, ir linksmintis kartu.
I KTU klasės mokinė Kamilė Liutkevičiūtė