"MANO GAUBLYS- 2021"

Ekrano nuotrauka 2021 03 14 150549Kovo 4 d. turėjome galimybę užsidėti geografo akinius ir įsivertinti savo gebėjimus, dalyvaudami olimpiadoje "MANO GAUBLYS- 2021". Siekdami skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą mokyklose, Lietuvos Respublikos geografijos mokytojų asociacija (LGMA) kasmet parengia įdomias užduotis, žemėlapius, kartoschemas, iliustracijas, galutinį užduočių maketą, o mokyklos pačios renkasi aplinką, kurioje bus demonstruojamos užduotys. Sūduvos gimnazijoje olimpiadą vykdėme Teams platformoje. Seikiname Edviną Montvilą (IG), Vanesą Čereškaitę (IIID), Dovydą Tabarą (IG), Editą Kazlauskaitę (IIID), Austėją Adomaitytę (IIIB), Mantą Gaižutį (IG) - šių  mokinių rezultatai geriausi iš visų 56 pakviestų dalyvių.