Kartu tikrai šilčiau

Spalio 28 diena. Nuo ryto mes, pirmų klasių gimnazistai, nerimavome, šurmuliavome, nes laukė popietė „Kartu šilčiau“. Pirma proga pabūti visiems kartu, parodyti, kuo kiekviena klasė ypatinga. Visų prisistatymai buvo puikūs, todėl džiaugėmės ir kitais, ir savimi. Išskirtinį kiekvienos klasės bruožą pamatė ir įžvalgi vertinimo komisija. Apdovanojo visas klases, todėl nusivylusių nebuvo.
Ne tik  prisistatymai teikė džiaugsmo, bet ir  įdomi viktorina. Visi klausimai buvo susiję su tema - „2006-ieji“. Taip pat galėjome sužinoti, kokie būreliai yra gimnazijoje. Juos pristatė ir mokytojai, ir mokiniai. Renginys priminė dėlionę, kurią sumaniai organizavo Ernesta ir Ieva.
Ačiū už pripažinimą, palaikymą, paskatinimą, pakantumą. Renginio pabaigoje nerimo neliko, nes pajutome, kad jau esame šios gimnazijos nariai.

I B klasė