Kalėdinė gerumo akcija mus vienija

Kalėdos - tai gerumo, šilumos ir džiaugsmo metas. Tai šventė, kada vyksta nuostabiausi stebuklai. Kalėdų laukia visi: tiek patys mažiausieji, tiek vyriausieji -  mūsų senjorai. O Adventas - tai laikas, kada žmonės nėra skirstomi į vargšus ar turtingus, tai laikas, kai žmonės dalijasi savo šiluma ir gerumu su tais, kurie negali susėsti prie jaukaus šventinio stalo bei savo vaikams suteikti, ko šie labiausiai trokšta.

Tradiciškai kiekvienais metais mūsų gimnazijos socialinė pedagogė Dalia Lodienė organizuoja gražią gerumo akciją. Ir šiemet I, II, IV klasių bendruomenės buvo pakviestos dalyvauti akcijoje VAIKO SVAJONĖS. Kiekviena klasė galėjo padovanoti dovanėles vaikučiams, kurių tėveliai neturi galimybių išpildyti savo vaikų svajonių. I klasės dovanojo mažajam Danieliui lego konstruktorių. II klasių mokiniai mažajam Danieliui padovanojo automobilį su pulteliu. IV klasės dovanojo Kornelijai barbių namą.
Vaikai dovanėlių atsiimti buvo pakviesti į gimnaziją. IC klasės mokinė Klaudija Paužaitė mažiesiems pravedė  ekskursiją po mūsų gimnaziją: jie aplankė biblioteką, skaityklą, o prie papuoštos eglutės sustojo atsiimti dovanėlių. Buvo labai smagu matyti laimingų vaikučių šypsenas, išgirsti padėkos žodžius.
Taip pat norėtume padėkoti III klasių kolektyvams už saldžias dovanas Šv. Marijos senelių globos namų gyventojams. Dėkojame muzikos mokytojoms Rasai Slankauskienei ir Danutei Klievienei už muzikinę programą. Nuoširdi padėka mokytojai Džuljetai Gaižauskienei, padėjusiai parvežti mergaitę su mama į namus. Dėkojame gimnazijos direktorei Audronei Vaičiulienei už šiltą kalėdinį sveikinimą senelių globos namų gyventojams. Taip pat džiaugiamės IVD klasės mokinių Ernestos Jonušaitės ir Ievos Janušauskaitės iniciatyvumu, sugebėjimu paskatinti mokinius įsitraukti bei dalyvauti gerumo akcijoje - dėkojame joms.
IIA klasės mokinės Paulina Navickaitė ir Gabija Raulušaitytė