Diena mero kėdėje

Lapkričio 21 dieną mūsų gimnazijos I ir II klasių mokinių grupelė apsilankė Marijampolės savivaldybėje. Mus priėmė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda. Susitikimo pradžioje jis trumpai papasakojo apie savo kelią į politiką. Dabar miesto mero tikslas – rūpintis miestu ir jo gyventojais, įsiklausyti į protingus pasiūlymus bei juos realizuoti. Gimnazistai merui uždavė ir klausimų. Pirma tema buvo apie mokyklą. Meras papasakojo, kaip jam sekėsi mokykloje, prisiminė,  kad įdomiausia pamoka buvo fizika, o sunkiausia - dailė. Povilas Isoda  šiltai atsiliepė apie mūsų gimnazijos fizikos mokytoją Audronę Valiukienę. Pokalbio metu buvo diskutuojama rūkymo tema, mokinių laisvalaikio bei kitomis jaunimui aktualiomis temomis. Mokiniai merui pateikė  pasiūlymų, ką galima keisti Marijampolėje. Po pokalbio meras pakvietė mokinius į darbo kabinetą, trumpai supažindino su esančia darbo įranga, mero regalijomis. Norintys galėjo prisimatuoti ir mero kėdę.

Justinas Žioba, IIA klasė