,,ŠIUOLAIKINIAI ATRADIMAI IR TECHNOLOGIJOS PAMOKOJE 2023“

Gimnazijoje jau antrus metus vyksta tarptautinė konferencija ,,ŠIUOLAIKINIAI ATRADIMAI IR TECHNOLOGIJOS PAMOKOJE 2023“.  Į ją jungėsi  mokslininkai, mokiniai, jų mokytojai, svečiai ir gimnazijos šeimininkams. Prisijungė svečiai iš Slovėnijos, Vytauto Didžiojo universiteto biochemijos ir biotechnologijų katedros profesorė, habilituota mokslų daktarė Vida Mildažienė; LSMU Gamtamokslinio LSMU Gimnazijos pradinės mokyklos Gamtamokslinio ugdymo mokytoja Asta Malakauskienė; Vytauto Didžiojo universiteto  mokslų daktaras Baltramiejus Jakštys.
                       Čia susirinko tie, kurie dažnai kelia įvairius klausimus, mąsto, tyrinėja, domisi ir dažnai ieško įvairiausių paaiškinimų. Juk smalsumas - įgimta žmogaus savybė. Būtent smalsūs ir atkaklūs žmonės  yra pažangos variklis. Marijampolės miesto meras Povilas Isoda  pasidžiaugė renginiu, jo organizatoiais ir dalyviais. Linkėjo smalsumo ir atkaklumo tyrinėjant ir atrandant. Seimo narys Andrius  Vyšniauskas (buvęs mūsų gimnazijos mokinys) jungėsi į konferenciją virtualiai ir džiaugėsi tokiu gausiu būriu dalyvių. Gimnazijos direktorė A. Vaičiulienė džiaugėsi, kad mokytoja Rita Kazlauskienė ėmėsi šią konfernciją organizuoti, kad suburia tokį gausų būrį žmonių, besidominčių gamtos mokslais.
                        Tai buvo nuostabi šventė ne tik gimnazijos mokytojams, mokiniams, bet ir dalyviams iš daugelio Lietuvos miestų bei užsienio šalių.