foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

11948 0 4 ideaimages

STRATEGINIS TIKSLAS:
kurti sėkmės mokyklą kiekvienam vaikui, stiprinant ugdymo proceso patrauklumą ir efektyvumą, ugdymą orientuojant į laisvojo mokymo ir produktyvaus mokymosi paradigmą.

unnamed

 

VIZIJA: 
Marijampolės Sūduvos gimnazija - atvira kaitai, inovacijoms, moderni, nuolat besimokanti organizacija, įgyvendinanti tarptautiškumo idėjas, pagal kiekvieno mokinio poreikius ir gebėjimus ugdanti dalykines, bendrąsias kompetencijas, reikalingas sėkmingai ateities karjerai - vaikas ugdomas BŪTI SĖKMINGU ŽMOGUMI plačioje ir audringoje gyvenimo jūroje..
.
173 1736668 our core values icon for core values hdGIMNAZIJOS VERTYBĖS:
pasidalytoji lyderystė ir bendradarbiavimas; atvirumas ir inovatyvumas; saugumas ir tolerancija.
 

 

162 1624034 our mission mission statement clip art png downloadMISIJA:
tai pamatinėmis humanistinėmis vertybėmis ugdymą grindžianti, prasmės, atradimų ir asmens ugdymo(si) sėkmės siekianti mokykla, kuri savo veikloje vadovaujasi mokyklos bendruomenės susitarimais ir mokymusi.
 
 
hd philosophy creativity transparent png image download trzcacak philosophy png 2364 3638FILOSOFIJA
Sūduvos gimnazija – tai bendruomenė, kuriai net ir dangus ne per aukštai! Svajok drąsiai, šauk į mėnulį, jei nepataikysi, nukrisi ant žvaigždės...

 

 

Business 4 02 512

PRIORITETAI:
Sūduvos gimnazijoje kuriama mokymo(si) aplinka, kurioje skatinama veiksminga lyderystė, bendradarbiavimas, efektyvus mokymas(-is), pedagogų meistriškumas ir profesionalumas, moderni, šiuolaikiška infrastruktūra, atsakomybė bei pagarba ieškančiam ir kuriančiam žmogui.
 
 
Marijampolės Sūduvos gimnazija skaičiuoja 40-ties metų nueitą kelią. Per šiuos metus daug nuveikta, užauginta, subrandinta, išleista į gyvenimą... Ne veltui sakoma, kad žmogus - tai knyga, kurioje mokykla sudėlioja turinį. Kokį ugdymo, asmenybės brandos turinį dėlioja Sūduvos gimnazija vaikui?

Jau miesto bendruomenei gerai žinoma, kad Sūduvos gimnazija – tai sėkmės mokykla kiekvienam vaikui. Tai gimnazija, besiorientuojanti  ne į standartinę kokybę visiems mokiniams, o matanti kiekvieną vaiką individualiai bei suteikianti galimybę mokiniui rinktis savo kelią. Tai gimnazija, kurioje suderintas akademinis ir praktinis ugdymas. Tad kuo patraukli Sūduvos gimnazija vaikui? Šioje ugdymo įstaigoje veiklos kryptys ir prioritetai orientuoti į mokinį: vertybė – vaikas, jo asmenybė, saugumas, poreikiai; mokymosi infrastruktūros inovatyvumas bei patrauklumas; brandi, atsakinga, nebijanti pokyčių mokytojų komanda; šiuolaikinės pamokos vadyba (darbas su įvairių gebėjimų mokiniais); individuali mokinio pažanga ir pasiekimai, kaip ugdymo kokybės rodiklis; vertinimo ir įsivertinimo kultūra bei prasmingos tradicijos ir renginiai – saviraiškos galimybė, leidžianti atsiskleisti kiekvieno vaiko asmenybei.

 

Skaityti daugiau: Apie mus

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.